Cennik

Cennik Przedszkola oraz Żłobka

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem obowiązującym w naszych placówkach oraz warunkami przyjęcia dziecka.

Warunki przyjęcia dziecka do przedszkola i żłobka

Przyjęcie dziecka następuje po podpisaniu umowy i uiszczeniu jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 600zł, płatnej do 5 dni po podpisaniu umowy.

Czesne Przedszkole:

• Całodzienny pobyt: 950zł
  • Pakiet do 5h dziennie: 850zł

Czesne Żłobek:

• Całodzienny pobyt: 1800zł minus dotacja z UMK = 1100zł minus ZUS*

*Jeśli chcesz otrzymać pomoc w postaci 400 zł, to przede wszystkim złóż odpowiedni wniosek o dofinansowanie do żłobka. Dokonasz tego za pomocą:

• swojej bankowości elektronicznej;
  • portalu Emp@tia lub
  • PUE ZUS (złożony wniosek znajdziesz w zakładce —> Dokumenty i wiadomości —> Dokumenty wysłane).

W ramach czesnego organizowane są zajęcia:

• edukacyjne,
  • umuzykalniająco-rytmiczne,
  • plastyczne,
  • gimnastyczne,
  • kulinarne,
  • teatralne,
  • logopedyczne,
  • język angielski,
  • dogoterapią,
  • Doktor Wow!

Czesne za pobyt w Przedszkolu płatne jest do 10 dnia każdego miesiąca, oraz do 5 dnia każdego miesiąca za pobyt w Żłobku.

Posiłki

Czesne nie obejmuje opłaty za wyżywienie. Stawka żywieniowa wynosi 16,50zł (przedszkole) 18,00zł (żłobek) za śniadanie, zupę, drugie danie, owoc, podwieczorek, napoje.

Oplata za wyżywienie dziecka w przedszkolu oraz żłobku pobierana jest na koniec miesiąca po odliczeniu ewentualnych nieobecności dziecka.